Öun on nüüd alkoholist vaba!

Jah, see on tõsi. Öun muutus selle aasta juunikuus alkoholivabaks ettevõtteks. Oleme juba pikalt end pühendanud maitsvatele alkoholivabadele jookidele, et luua kasvõi väike muutus selles, kuidas tähistavad inimesed mistahes sündmust enda elus. Loodame, et suudame luua positiivset muutust nii inimestes endis kui ka ühiskonnas üldiselt.

Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena tahame murda müüti, et alkoholivabad joogid on igavamad või halvemad kui alkohoolsed joogid ning et alkohol on vajalik komponent hea aja veetmiseks.

Saab ka teisiti! Salamisi loodame, et ehk jääb ilma alkoholita koosviibimisi pidades ja tähistades ka nii mõnigi tüli või arusaamatus olemata.

Öuna üleskutsega „Septembris ei joo“ on liitunud tele- ja raadiosaatejuht, autor, sportlane ja mäetippude vallutaja Kertu Jukkum. Kertu otsustas liituda kampaaniaga enda pärast, et märgata muutusi nii kehas kui ka vaimus. Vaata kõrvalolevast videost, millised on Kertu eesmärgid alkoholivabal kuul ning ning jälgi tema teekonda Instagram platvormilt @kertujukkum.

Kindlasti ei ole meie eesmärk inimesi õpetada, et alkoholi ei peaks üldse mitte tarvitama, vaid pigem luua võimalusi, et saab ka teisiti, kui on valikut. Seepärast on meil Öunas valmis saanud uued ning põnevad maitsekooslused, mis oleksid samaväärsed või isegi paremad, kui alkohoolsed joogid.

Septembris leiab taaskord aset kampaania „Septembris ei joo“ ning soovime seekord sellest teemast rohkem rääkida. Kutsume teid kõiki üles septembris mitte alkoholi tarbima ja meiega jagama, millised katsumused teil sellel teekonnal esinevad!

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: