on nüüd vaba –

alkoholist vaba!

Soovime oma jookidega pakkuda häid emotsioone ja luua pidupäevatunnet kogu perele. Seetõttu muutus Öun selle aasta juunikuus alkoholivabaks ettevõtteks. Oleme end pühendanud maitsvatele alkoholivabadele jookidele, et luua kasvõi väike muutus selles, kuidas tähistavad inimesed mistahes sündmust enda elus. Loodame, et suudame luua positiivset muutust nii inimestes endis kui ka ühiskonnas üldiselt.

Üks vahva uudis veel:

Et ükski pidupäev ei jääks tähistamata, on terve septembri Öuna vahujookide, pidupäevajookide ning suurte limonaadide kast 20% soodsamad!
Kampaania kestab vahemikus 01.09-30.09.2021

Öuna üleskutsega „Septembris ei joo“ on liitunud tele- ja raadiosaatejuht, autor, sportlane ja mäetippude vallutaja Kertu Jukkum.

Kertu otsustas liituda kampaaniaga enda pärast, et märgata muutusi nii kehas kui ka vaimus. Vaata videost, millised on Kertu eesmärgid alkoholivabal kuul ning jälgi tema teekonda Instagram platvormilt @kertujukkum.

Kutsume ka kõiki teid üles septembris mitte alkoholi tarbima ja meiega jagama, millised katsumused teil sellel teekonnal esinevad!

Selleks kasuta hashtag’i #öundrinks.

VAJAD LISAMOTIVATSIOONI?

Selleks, et ka “väike” motivatsioon oleks oma lubadusest kinni pidada, aitab Kertu meil välja loosida kaks kasti vahujooke. Lisa oma andmed, pea oma lubadust ja osaled loosis. Koos suudame #alkoholivabakuu!

Want juicy content?

Quench your thirst with our freshly squeezed organic content, handpicked by our community of apple lovers, just for you, delivered directly to your inbox.

Write Your Email Address