Terviseteadliku põlvkonna esimene valik

Mahedad käsitööjoogid

Kõik meie tooted on saadaval e-poes

MEIE TOOTED

FUNKTSIONAALSED JOOGID

Tänapäeva kiires elutempos on ilmselt igaühel hetki, mil keha ja vaim vajavad veidi virgutust ja tasakaalu. Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – Öun funktsionaalsed mahejoogid!

LIMONAADID

Öun limonaadid – käsitööna valminud kihisevad mahejoogid täis mahlakaid maitseid. Kõik meie limonaadid põhinevad 100% mahedal õunamahlal ning seda saatvatel looduslikel koostisosadel. Kategooriliselt on välistatud kunstlikud maitse-, lõhna- ja säilitusained ning lisatud magusained.

VAHUJOOGID

Meie filosoofia on lihtsamast lihtsam: luua puhaste maitsetega kvaliteetseid käsitööna valminud vahujooke paljudele, mitte vaid valitud vähestele. Selleks valisime alkoholivaba tee, mis lubab meil esitada väljakutse ka iganenud arusaamadele, et ainult alkoholiga joogid teevad peo lõbusaks ja kõik teised joogid on veidi igavad või mitte piisavalt pidulikud. Lubage meil tõestada vastupidist! 

TELLI E-POEST

 • Limonaadid 330ml purk
  Hinnanguga 0 / 5

  LIMONAADI KAST | 24 x 330ml purk

  Original price was: 44.40 €.Current price is: 35.52 €. OSTA This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Limonaadid 330ml
  Hinnanguga 0 / 5

  LIMONAADI KAST | 12 x 330ml

  24.60  OSTA This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Limonaadid 750ml
  Hinnanguga 0 / 5

  PIDUPÄEVA SEGAKAST | 6 x 750ml

  35.40  OSTA This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: