MEIE LUGU

Eesti esimene käsitöö-
limonaadide tootja

Öuna meeskonna elu keerleb 100% ümber õunte. Vabalt võiks isegi öelda, et oleme parimas mõttes õunahullud. Lugu, mis algas hunnikutesse kuhjuvate täiesti korralike õunte päästmisest, muutus kiiresti kindlaks eesmärgiks ja positiivseks kinnisideeks jagada maailmaga häid emotsioone just õuntest valmistatud jookide kaudu.

Et tööd ja tegemised üksluiseks ei muutuks, püüame asju teha kerge kiiksuga. Heaks näiteks on ka näiteks meie nimi – hülgasime mandri-eestlaste õuna ja asendasime selle meile koduselt kõlava Saaremaa moodi Öunaga. Nii saame tutvustada oma kodusaare kultuuri, kogukonnatunnet ja puhta looduse mahedaid maitseid terve maailmaga.

Meie kollektiivi kirglike õunafanattide (tegelikult ülitargad toidutehnoloogid ja -teadlased) peamiseks inspiratsiooniks ainulaadsete maitsekombinatsioonide loomisel on puhas põhjamaine loodus. Sobitades tagasihoidlikke koduaia lemmikuid nagu karusmarjad, rabarber ja värske piparmünt keerukamate koostisosadega põlismetsadest nagu kuusk, kadakas või vaher, on meie erinevad maitsed midagi kordumatut ja valmis ahvatlema iga maitsega joogisõpra.

Kõik Öuna joogid põhinevad mahedal öunamahlal, mida saadavad samuti mahedalt kasvanud ja ka veganitele sobivad koostisosad. Meid rahuldab vaid parim, mida emakesel loodusel on pakkuda, ei midagi enamat ega vähemat. Oma jookides väldime ka suhkruasendajaid ja ebatervislikke säilitusaineid. Niimoodi saame pakkuda turgutust nii kehale kui ka vaimule, tegemata allahindlusi jookide heale maitsele.

Iga korralik ettevõte peab olema teadlik vastutusest – nii on see ka Öuna meeskonnas. Anname endast parima, et meie jalajälg loodusele ja ühiskonnale oleks minimaalne. Mõeldes ühtaegu nii tarbijale kui ka keskkonnale, kogume me oma jookidesse viljad vaid jätkusuutlikest õunaaedadest ning koostööpartnereid valime samuti nende eetiliste töömeetodite järgi.

Oleme kindlad, et tee eesmärgini olla uue terviseteadlikuma karastusjookide tarbija esimene valik on keeruline ülesanne. Kuid väljakutsed on ületamiseks ning samuti oleme veendunud, et tegemist on rännaku ja seiklusega, mida peab nautima samm-sammu haaval ja üks lonks korraga.

MEIE VÄÄRTUSED
Heal lapsel mitu nime – meie väärtused tulevad ingliskeelsest sõnast “APPLE”.
AMBITSIOON KASVATAB MEIE ETTEVÕTET

Usume, et meie kvaliteetsed tooted peaksid olema kättesaadavad paljudele – mitte vähestele. Soovime, et meie toetajad liituksid meiega ühisele teekonnale tutvustama Öuna brändi ja tooteid üle kogu Euroopa.

PARTNERLUS LOOB USALDUSE

Olles aus ja siiras kõiges, mida ettevõttena teeme, saavad meie partnerid ja kliendid meid usaldada läbipaistvalt ja õiglasel viisil äri ajama.

PUHTA MAITSEGA TOOTED

Kõik Öuna joogid on valmistatud 100% looduslikust õunamahlast, mida saadavad samuti mahedalt kasvanud ja ka veganitele sobivad koostisosad. Oma jookides väldime ka suhkruasendajaid ja ebatervislikke säilitusaineid. Niimoodi saame pakkuda turgutust nii kehale kui ka vaimule, tegemata allahindlusi jookide heale maitsele.

LOKAALNE PÄRITOLU ON MEIE UHKUS

Oleme uhked oma Saaremaa päritolu üle. Isegi meie kaubamärgil ÖUN on kohalik tähendus – ÕUN! Traditsioon ja pärand tähendavad meie jaoks palju ning soovime seda ka oma toodete kaudu kaasaegses võtmes edasi anda.

ENERGEETILISED INIMESED, KES KANNAVAD EDASI MEIE VISIOONI

Oleme noor ja energiline ettevõte, kes töötab ühtse meeskonnana, et pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenuseid. Jälgime pidevalt uusi turutrende ja tegutseme kiiresti, et oleksime neist ees.

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

Leiad meid instagramist ja facebookist

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: