MAHEDAD FUNKTSIONAALSED JOOGID

Energiat või immuunsust toetavad käsitööjoogid

Ilma lisatud suhkruta
Ilma lisatud magusaineteta
Sobiv veganitele
Ilma kunstlike maitseaineteta
Ilma säilitusaineteta

Tänapäeva kiires elutempos on ilmselt igaühel hetki, mil keha ja vaim vajavad veidi virgutust ja tasakaalu. Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – Öun funktsionaalsed mahejoogid! Mis aga on see maagia, mis joogile funktsiooni annab ja sinu organismi paremini tööle paneb? Ei mingit võlukunsti – jookide saladuseks on supertoidud nagu ingver, tšilli, kardemon ja mustasõstramahl, mida toetavad looduslikust kofeiinist pakatavad yerba mate või matcha tee. Juba paar sõõmu ning sinu väsimus hakkab taanduma ja mõtted leiavad harmoonia.

Meie energiajoogis sisalduv taimne looduslik kofeiin saadakse yerba mate teest/matcha teest ja guaraanast. Immuunsust tõstev jook ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ega tervislikku elustiili.

Yerba Mate

ENERGIAJOOK

Loodusliku energiaga laetud suurepärase maitsega jook on valmistatud 100% mahedatest koostisosadest. Yerba Mate energiajook on hea alternatiiv kohvile, kuna sisaldab ainult looduslikku kofeiini, mis hoiab su keha liikumas ja vaimu värske tundide vältel ilma kohvivärinate või ärevustundeta.

Matcha-kardemon

ENERGIAJOOK

Matchast ja kardemonist inspireeritud energiajook annab sinu päevale kogu vajaliku vungi ilma kofeiini-krahhita. Pulbitsedes looduslikust headusest ja tagades sulle pideva laengu suurema vaimse selguse ja pikaajalise keskendumise jaoks. Energiajoogile lisab põnevust kergelt tsitruseline ja samas mündise olemusega kardemon, vürtside kuninganna. Seda kõike tasakaalustab kodumaine õunamahl, mis sisaldab naturaalset suhkrut loodusest.

Ingver-tšilli

immuunsust toetav jook

Idamaine ingver on hea mitmel põhjusel, virgutades vaimu ning turgutades keha mitmete kasulike ainetega. Immuunsust toetavas käsitööjoogis on lisaks ingverile ka ühtaegu hirmus ja armas tšillipipar, mille teravus toob naeratuse näole ja saadab meeldiva tulise juti läbi terve keha. See on tõeline elamus su meelele ja vaimule.

Must sõstar-kadakas

immuunsust toetav jook

Armastatud must sõstar on palju enamat kui lihtsalt hea suvine maitse. Marjas on rohkelt ajutegevust ja immuunsüsteemi turgutavat C-vitamiini. Käsitööjooki on lisatud ka kadakamarju, mida on meie vanarahvas kasutanud juba ammusest ajast 99 tervisehäda vastu.

Saadaval poodides​

Öun ei saa garanteerida kõikide toodete saadavust erinevates kauplustes.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress:


Edasimüüjad