MAHEDAD VAHUJOOGID

Puhtad maitsed, filigraanne käsitöö

Alkoholivabad
Sobiv veganitele
Ilma kunstlike maitseaineteta
Ilma säilitusaineteta

Meie filosoofia on lihtsamast lihtsam: luua puhaste maitsetega kvaliteetseid käsitööna valminud vahujooke paljudele, mitte vaid valitud vähestele. Selleks valisime alkoholivaba tee, mis lubab meil esitada väljakutse ka iganenud arusaamadele, et ainult alkoholiga joogid teevad peo lõbusaks ja kõik teised joogid on veidi igavad või mitte piisavalt pidulikud. Lubage meil tõestada vastupidist! 

On uhke olla 100% alkoholivaba joogiettevõte, kuid see paneb meile ka teatava vastutuse suunata veelgi suurem fookus just jookide maitsetesse. Usume, et meie püüdlused uusimate tootmismeetodite ja parimate maitsekoosluste järele leiavad ka joogiekspertide ja gurmaanide heakskiidu.

Meie joogid sobivad igas vanuses tarbijale. Nii saab tähtsaid sündmusi nagu pulmad, sünnipäevad või kooli lõpetamine tähistada terve perega – lastest ja teismelistest vanavanemateni.

Granadill- võilill

Limited edition VAHUJOOK

Selles kuldselt sätendavas pidupäevajoogis kohtuvad kokteiliekspert ja baarmen Kristo Tominga retsept ja Öuna teadmised. Kristo Tomingas on üks tunnustatumaid Eesti baarmene, kes on kokteilide ja jookide kirevas maailmas tegutsenud juba pikki aastaid. Kuna Kristo on harjunud kombineerima erinevaid maitseid ja leituama järjest põnevamaid kombosid, siis võisime kindlad olla, et sellest koostööst sünnib midagi erilist. Ja täpselt nii oligi!

Esimeses ja erilises limited edition kuldselt sätendavas vahujoogis kohtuvad magusalt hapukas granadill ja pehme võilill – kaks nii erinevat maitset, mis ometi teineteist täiendavad ja joogile iseloomu lisavad. Natuke eksootiline, kuid samas armas ja kodumaine.   See on ideaalne kaaslane kõikide eriliste hetkede tähistamiseks.

Rabarber-kuusk

VAHUJOOK

Elegantne jook, milles kohtuvad rabarber ja kuusevõrsed, on saanud just maitseekspertide eriliseks lemmikuks. Särtsaka sidruniaroomiga ning kergelt mõrud kuusevõrsed annavad joogile põhjamaise põlismetsa emotsioonid, mida tasakaalustavad õrnad vihjed värskest rabarberist. Ainulaadset maailmatasemel joogielamust märgati kiiresti ning Rabarber-kuusk vahujook võitis 2020. aastal Eesti parima mahejoogi tiitli. Pidulik jook sillerdab klaasis roosakas-kuldselt ning on elegantselt õrna mulliga. Alkoholivaba vahujook sobib imeliselt punase liha, bœuf à la tartar’i, carpaccio või peediorsotoga.

Öun-kadakas

VAHUJOOK

Meie õuna-kadaka vahujook on kiiresti muutunud gurmaanide ja foodie’de lemmikuks. Ainulaadne kadakamari rõõmustab joojaid puuviljaste ja pipraste nootidega, mis koostöös maheõuntega jätavad endast mälestuse mahlase poolkuiva järelmaitsena. Kirjeldatud omadused garanteerivad joogi sobivuse valge liha, salatite ja idamaiste roogadega. Kindlasti proovi õuna ja kadaka kooslust ka näiteks õunakoogi või sõpradega jagatud rikkaliku juustuvaliku kõrvale.

Kirss-vaher

VAHUJOOK

Idee selleks unikaalseks maitseelamuseks tekkis küsimusest: „Kuidas sobituvad omavahel kaks üksteisega konkureerivat põnevat, kuid täidlast maitset?“. Imeliselt! Esimesena võib tunda kirsside sügavat aroomi, mis sobitub veatult röstitud vahtralaastude suitsuste nootidega, jättes maha meeldivalt pika järelmaitse. Šikilt punakas jook sobib imeliselt grillitud liha ja köögiviljade ja juustuvaliku saatjaks.

Saadaval poodides​

Öun ei saa garanteerida kõikide toodete saadavust erinevates kauplustes.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress:


Edasimüüjad