KONTAKT

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

Leiad meid instagramist ja facebookist

Kirjuta meile!

MEESKOND

Ainar Sepp
Tegevjuht

Mob +372 508 8456
ainar@oundrinks.com

Piret Ahun
Ekspordijuht

Mob +372 513 5374
piret@oundrinks.com

Juhan Kanemägi
Tootmisjuht

Mob +372 5341 5691
juhan@oundrinks.com

                   Carmen Karnö
                    Marketing Manager


                 Mob +372 5900 6807
                carmen@oundrinks.com

 

                       Laura Loit                          HoReCa müügijuht


Mob +372 52 80 308
laura@oundrinks.com

Katrina Ahun
R&D and Quality Manager


Mob +372 5905 9663
katrina@oundrinks.com

Kadri Salum-Jussila
Müügiassistent ja klienditugi

Mob +372 5192 1521
tellimused@oundrinks.com

Jaen Ots
Tootmismeister

production@oundrinks.com

Maarit Toompuu
Kvaliteedijuht


lapsehoolduspuhkusel

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: