Meie imetabane Öuna-Ingverilimonaad!

Meie ingveri limps on olnud juba mõnda aega turul ja kogunud populaarsust nii klientide kui ka söögikohtade seas.
Kust siiski sündis mõte luua just sellise maitsega limonaad?

Uue toote väljatöötamine algab tegelikult juba üks hooaeg varem, kus toimub ideede genereerimine. Järgmises etapis sõelume välja potentsiaalsed maitsed ja alustame tooraine otsingutega. Kõik meie tooted on valmistatud 100% Eesti maheda õunamahla baasil, kuhu lisame marju või teisi aiasaaduseid. Kuid me ei sooviks sellega ennast piiritleda, vaid vastupidi, soovime pakkuda tooteid, mis oleksid ka endale väljakutsuvad. Pärast esimesi katsetusi sai ingverist kohe meie uus lemmik – mõnele meeldis see särtsakamalt ja teistele mahedamalt. Lõpuks valisime sellise variandi, mis meeldis kõigile. Avades pudeli tunned esmalt aroome ning peale esimest lonksu mõistad, et tegu on päris õige ingverilimonaadiga.

Särtsakale ingverile on aastasadade jooksul omandatud otsatult imetabaseid omadusi – külmetuse ravist igavese nooruseni. Meie otsus panna ingver limonaadi põhines siiski kindlal faktil – superpõnev ja värskendav maitse. Seitsme maa ja mere tagant pärit ingverile annavad mõnusa Eesti suve tunde ja magususe kodumaised õunad. Nagu ikka – ei grammigi lisatud suhkruid!

Organic Öuna-Ingverilimonaadi on võimalik osta meie veebipoest kui ka osana segakastist.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: