Elegantly down to earth celebration drinks. Cheers to special moments!

Öun on Eestis tuntud, kui esimene käsitöölimonaadide tootja Saaremaalt. Meie toodang on valminud 100% Eestis kasvanud maheõuntest, millele on lisatud nii vähe orgaanilist suhkrut kui võimalik ning mitte grammigi kunstlikke lisaaineid. Oleme kindlad, et Eesti õun on terves maailmas ainulaadne ja just sel põhjusel me seda vilja ka väärindame, kaitseme ja armastame.

Just armastus Eesti õuna vastu oli see, mis pani meid mõtlema, kuidas veel saaksime kasutata üht populaarseimat puuvilja enda jookides. Mõte liikus vahujookidele, kuna tundsime puudust väga heast alkoholivabast vahujoogist, mis on suunatud täiskasvanutele. Samuti olime kindlad, et uued maitsed peavad oleme erilised ning inspireeritud meie kodusaarest. Läbi mitmete katsetuste leidsime just need õiged maitsed, mis meid tõeliselt kõnetasid ja panid uskuma, et need joogid on erilised.

Öuna pere usub, et rõõm tähistamisest on jagatud rõõm kõige puhtamal kujul. Pudelite korgid on valmis pauguga avanema, et lisada erilistele hetkedele emotsioone ka puhtast Saaremaa loodusest – õunaaedadest, lõhnavatest metsatukkadest ning kadakastest randadest ja karjamaadest.

Nii sündiski meie jaoks pidupäevajook puhtast looduses!