Ahjusoojad Öuna t-särgid ootavad kandmist


Daamid ja härrad, lubage tutvustada – Öunal on nüüd päris oma T-särk! Modernse lõikega 
unisex särgid sobivad nii meestele kui ka naistele ning on mõeldud kandmiseks täpselt seal, kus ise soovid – kodus, tööl, koolis, restoranis, teatrisaalis, metsas või näiteks vanaema sünnipäeval.

 Särke kaunistab Öuna sümbol Öunapea, mis tähendab mitmekesisust ja unikaalsust.

Tähelepanelikud on ehk märganud, et Öunapea nägu on jaotatud kaheks ning on erineva ilme ning toonidega. Meie jaoks kõik inimesed võrdsed, kuid samas ka ainulaadsed ja just seda eripalgeline Öunapea särkidel sümboliseeribki. Öuna särk sobib absoluutselt kõigile ja kõikidele.

Nii nagu meie joogid on ka Öuna t-särgid läbi ja lõhki orgaanilised, olles valmistatud orgaanilisest puuvillast.

Ökoloogiline puuvill on kasvatatud kahjulikke putuka- ja umbrohumürke kasutamata ning on naturaalselt pehme kvaliteediga. Valides orgaaniliselt kasvatatud puuvillast särgid, hoiad nii loodust kui hoolitsed ka enda heaolu eest, sest hüpoallergeenilised särgid ei tekita nahale allergiat ega ärritust.

Isikupärased särgid on saadaval suurustes S-XL, kuid pane tähele, et särkide tegumood on loose fit ehk need on mõnusalt lohvaka olemisega. Kui soovid rohkem ümber lõiget, siis vali lihtsalt väiksem number.

Öuna t-särgid leiad eksklusiivselt ainult meie e-poest. Mönusat kandmist!

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: