Öun – terviseteadliku põlvkonna esimene valik

Kriisiajal on kaks võimalust – kas jääda ootama paremaid aegu või tegutseda ning leida uusi võimalusi kasvamiseks ja arenemiseks. Meie valisime just teise tee. Poole aastaga oleme paika pannud ambitsioonika ekspordistrateegia, turule toonud uued funktsionaalsed joogid ning välja töötanud Öuna brändi uue kontseptsiooni. Kes teeb, see jõuab!

Nüüd räägiksimegi esmakordselt lähemalt, millised muudatused Öunas siis toimunud on.

Meil on õnnestunud tarbijatelt ja poekettidelt saada palju positiivset tagasisidet meie seniste toodete kohta ning nüüd soovime kanda kinnitada ka mujal Euroopas, et seal meie puhta looduse, suurepärase Eesti õuna ja Ö-tähe lugu edasi jutustada. 

Oleme ekspordistrateegia raames uuendanud oma kaubamärki Öun ja tooteportfelli ning võtnud eesmärgiks aastaks 2025 saada Skandinaavias juhtivaks mittealkohoolsete käsitööjookide tootjaks, mis valmivad maheõuntest. Sellega seoses toimuvad meie tooteportfellis muudatused.

Öun Drinks on nüüdsest 100% alkoholivaba joogiettevõte ja meie siider saadetakse auga väljateenitud puhkusele. Samuti toimub muudatus meie limonaadide maitsete valikus. Punasesöstralimonaad on olnud kindlasti paljude lemmik, kuid suurt populaarsust ei ole ta kahjuks saavutanud ja seepärast lõpetame suvel selle tootmise. Kuid pole põhjust muret tunda, et meie jookide valik väiksemaks jääb – pidev töö uuenduste suunas ei peatu. Usume, et meie püüdlused uusimate tootmismeetodite ja parimate maitsekoosluste järele leiavad ka joogiekspertide ja gurmaanide heakskiidu.

 

Kindlasti olete märganud värskelt turule toodud funktsionaalsete jookide uut pakendit. Kuna meie ettevõtte kasvab, soovisime ka Öuna brändile värskenduse teha. Meie kollektiivi kirglike õunafanattide peamiseks inspiratsiooniks on just õun ning sellest sai alguse meie Öunapea temaatika. Teine muudatus pakenditel on inglise keelne esikülg. Selle taga on ka lihtne põhjus – soov, et meie tooted näeksid ühesugused välja igas maailma nurgas.

Kuigi muudatusi võib tunduda palju, võime siiski kinnitada, et meie peamine soov on sama, mis alguseski – jagada maailmaga häid emotsioone just Eesti õuntest valmistatud jookide kaudu. Loomulikult ei toimu ükski muutus üleöö ja veel mõnda aega võite kohata meie käsitööjooke vanades pakendites. Sügiseks planeerime siiski vahetada kõik vanad pakendid Öunapea kujunduse vastu. Loodame siiralt, et koos kõikide teie toetusega vallutame Eesti õuntega terve maailma.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: