Daamid ja härrad – funktsionaalsed joogid on teie teenistuses!

Eks igal ettevõttel, nii suurel kui väiksel, tekib aeg-ajalt mõttekoht; „Kuhu põnevasse paika me oma toodetega järgmiseks liigume?“. Meil juhtus selline ajurünnak sügise algusesse, mil nägime ja tundsime oma sõprus- ja meeskonnas, et energiatase on langenud ja külmetushaigused kipuvad kiiremini ligi tulema. Joogitootjana otsisime turult esimese hooga muidugi joodavat turgutajat ja nagu ikka – ei miskit. Tuli asi ise ette võtta ja luua funktsionaalsed joogid, mis täidaksid kindlat ülesannet, olles seejuures maitsvad ning tervislikest koostisosadest.

Me siin Öunas oleme alati soovinud pakkuda tervislikumaid alternatiive masstoodangu jookidele ja seepärast võtsime ette põhjaliku turu-uuringu, et mõista täpselt, millised me joogid ei tohiks olla. Loomulikult on kõik meie joogid mahedad – see seab juba iseenesest tootmisele piirid.

Seepärast olime kindlad, et uued joogid tulevad:
– Ilma lisatud suhkruta
– Ilma kunstlike maitseaineteta
– Ilma säilitusaineteta
– Ilma lisatud magusaineteta
– Ja sobiksid veganitele


Soovid jooke proovida?

Telli funktsionaalsete jookide segakast siit:

Mis siis on ikkagi need funktsionaalsed joogid?

Meie funktsionaalsete jookide perekond jaguneb kaheks – immuunsust tõstvad joogid ja energiajoogid. Mõlemad joogigrupid sisaldavad ainult naturaalseid koostisosi. Omaette väljakutse oli kindlasti leida õiged koostisosad just energiajookide jaoks, mahetootes sisalduv kofeiin tuleb tootesse läbi koostisosade mitte sünteetilise kofeiini lisamisega. Kindlasti sai just nende kahe maitsega kõige rohkem katsetatud ning näiteks esimesi väljatöötatud energiajoogi maitseid te poeriiulitelt ei näegi. Põhjuseks on sihtrühma varajane tagasiside – taheti paremat, tegimegi paremini. See oli väga oluline samm ja tänu millele jõudsimegi lõpptulemuseni, millega saame kõik rahul olla.

Tundub põnev? Funktsionaalsusest pakatavatest jookidest saad lähemalt lugeda siit!

Aitäh meie testijatele, et aitasite viia joogid uuele tasemele!

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: