Käsitöö – mida see õieti tähendab?

Kas olete kunagi mõelnud, miks me oma kommunikatsioonis nii palju rõhku asetame sõnale käsitöö? Kas see tähendab lihtsalt seda, et kasutame oma käsi toodete tegemisel või on selle taga suurem tähendus? 

Ametlikult selgitatakse käsitööd, kui midagi käsitsi valmistatud, kõrgelt õpitud oskustega, millel on selge väärtus ja kasutusviis. Enamasti välistab see masstootmise, standardiseeritud tooteid, mida poodides näeme. Võrreldes suurkorporatsioonidega, on see väikesemahulisem ettevõtmine. Miks siis ikkagi toota käsitöötooteid? 

Tänapäeva käsitööjoogi mõiste tuli meie sõnavarasse USA-st, kus õlletootmisettevõtted hakkasid käsitööõlut tootma 1970. aastate alguses. Sellest ajast alates on käsitöökaupade kasv ja populaarsus kiiresti tõusnud. Samuti on tekkinud tihe konkurents erinevate käsitöövaldkondade seas. Meie Öunas oleme alati teadnud, et soovime pakkuda oma klientidele ja endale parimat kvaliteeti, tervislikumaid tooraineid ja parimaid maitseelamusi.  

Vastutades ise tootmise eest, annab see meile võimaluse olla innovaatilised toodete väljatöötamisel, valida parimaid koostisosi ning luua erinevaid maitseid. Öun kasutab ainult naturaalseid tooraineid ning kõik meie joogid on tehtud maheda õunamahla baasil. Seepärast on ühe käsitööjoogi valmistamine palju keerukam võrreldes masstoodangu toodetega, kus kasutatakse peamiselt sünteetilisi aineid. 

Kvaliteetsete toodete loomine on siiski vaid üks osa ettevõttest. Kliendid on meile sama tähtsad või isegi natuke rohkem. Nende arvamus ja tagasiside on meile väga olulised. Inimesed hoolivad sellest, kust toode pärineb, kes seda valmistab ning mis väärtusi ettevõtte esindab. Näiteks, kuidas panustatakse keskkonnasäästlikumasse tootmisesse. Seetõttu räägime alati avatult kes me oleme ja mida teeme. Soovime hoida oma klientidega sõprussuhteid, mis kestaksid kaua.  

Olla käsitööjookide tootja, tähendab palju enamat, kui lihtsalt jookide tootmist. See on meile elustiil, mida pakume ja mille eest hea seisame. Plaanides lähiaastatel tootmist laiendada, oleme silmitsi väljakutsetega, kuidas säilitada traditsioone, väärtusi ja kultuuri, mis meile edukuse tõid. Olles oma juurtele ja klientidele truud, suudame omi traditsioone ja väärtusi kindlasti säilitada.  

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: