Käsitööjook – kuidas see erineb masstoodangus toodetud jookidest?

Poes pudeleid vaadates võib tunduda, et kõik joogid on sarnased. Kuid tegelikult on erinevused palju suuremad, kui esmapilgul näha.  

Oleme esimene ettevõte, kes hakkas käsitöölimonaade valmistama Eestis. Vastutades ise tootmise eest, annab see meile võimaluse olla innovaatilised toodete väljatöötamisel, valida parimaid koostisosi ning luua erinevaid maitseid. Samuti leida tarnijaid, kes pakuvad parimaid mahedaid tooraineid, mis vastavad meie nõudmistele. 

Meie jookide peamiseks komponendiks on Eesti õun, mida me nii väga armastame. Kuid puuvili võib olla tujukas nagu tüüpiline eestlane sõltuvalt ilmast. Samamoodi on kõikide meie teiste toorainetega, need on pärit otse loodusest, mis muudab nad eriliseks kõikide oma toredate väljakutsetega. Seepärast on ühe käsitööjoogi valmistamine palju keerukam kui võrreldes masstoodangu toodetega, kus kasutatakse peamiselt sünteetilisi aineid. 

Toidutööstuse trendide muutustega otsivad ka kliendid uusi, mahedaid maitseid, kvaliteetseid ja tervislikke valikuid. Kahjuks leiame poeriiulitelt jooke, mis pakuvad just vastupidist. Üheks suurimaks probleemiks on palju kõneainet tekitanud suhkru kogus jookides. Öun kasutab ainult naturaalseid tooraineid ning kõik meie joogid on tehtud maheda õunamahla baasil, mis sisaldab juba naturaalseid suhkruid. Tegu on otse loodusest tulnud toorainega, mistõttu partiid võivad erineda, kuna teatud õunad on magusamad kui teised. Tänu sellele lisame ainult minimaalse koguse mahedat suhkrut, olenevalt partiist, et täita toote toitumisalast nõuet.  

Tõime hiljuti välja Öuna-mündilimonaadi, kus pole grammigi lisatud suhkruid, kuna piisav magusus tuleb õunamahlast endast. Kuid teatud toorained nagu hapukas rabarber siiski vajavad magusust, et anda joogile juurde täidlasemat maitset. Olles aus, siis me kõik vajame süsivesikuid enda menüüsse. Näiteks on see meie aju tervisele hädavajalik ja niikaua, kui suhkru tarbimine jääb normide piiridesse, siis ei tekita me enda tervisele kahju. 

Meile Öunas meeldib mõelda, et ühiskond liigub tervislike, alkoholivabade ja mahedate toodete suunas. Oleme võtnud oma klientide soove ning vajadusi kuulda, et pakkuda neile ja meile endile parimaid jooke.   

Nüüd pakume võimalust ka tellida käsitööjooke meie e-poest.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma meiliaadress: